Máte podnikatelskou myšlenku, kterou byste chtěli začít pořádně rozvíjet? Dnes je to tolik snadné, není totiž ani potřeba hodit na úřady a řešit zakládání společnosti, všechno za vás mohou udělat profesionálové. Na vás bude pouze fokusace na samotný podnikatelský záměr a jeho realizaci, veškeré papírování a administrativu přenechejte těm, kteří vědí, jak na to a nic nepodcení. Je to způsob, jak efektivně šetřit svůj čas.

smlouva

Zaplatí vše, co bude potřeba

Celá tato služba je zpoplatněna jednotnou částkou, kterou jakmile zaplatíte, tak se věci dají do pohybu. Co všechno však za tuto částku bude uhrazeno? Prakticky vše, co je nezbytně důležité zařídit předtím, než začnete podnikat. Odborníci za to zaplatí například poplatky za vystavení živnostenských oprávnění, zhotoví společenskou smlouvu, zaplatí soudní poplatek a tak podobně.

Podnikat na živnost nebo s vlastní firmou?

Možná si také pohráváte s myšlenkou, jestli vůbec vlastní firmu potřebujete, jestli nebude rozumnější a finančně a časově výhodnější podnikat jako živnostník. Věřte, že po všech směrech je výhodnější právě vlastní firma, která vám přinese zejména finanční úsporu a mnohem větší svobodu. Proč si tedy raději nechat založit společnost s ručením omezeným, než se do toho pustit jako živnostník? Jaké všechny výhody vám toto rozhodnutí přinese?

recepce

  • Majetek společnosti je oddělen od vašeho osobního majetku, nemůže se tedy stát, že pokud by se vaší firmě nedařilo, tak že přijdete o majetek, respektive osobní vlastnictví
  • Abyste mohli vůbec zrealizovat založení firmy, potřebujete nějaký kapitál – v tomto případě jednu korunu. Nechat si založit podnik tedy můžete i bez větších obnosů peněz.
  • Díky tomu, že budete vlastnit s.r.o, se budete moci účastnit nejrůznějších výběrových řízení, která vám mohou přinést zajímavé výhody
  • Budete platit méně peněz za otravné, avšak nezbytné daně, kterým se nelze vyhnout


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup