Pokud člověk žije někde na panelovém sídlišti velkoměsta, má to leckdy snazší než ten, kdo bydlí na venkově, třeba i na úplné samotě. Má to blíž do obchodů, za službami, na úřady, jsou mu dostupnější doktoři i školy a co já vím, co všechno ještě.
Ovšem jsou i chvíle, kdy pro změnu ti z panelové džungle musí těm z venkova závidět. A to zejména ve chvílích, kdy nastane parné léto.bazén s ananasy.jpg
Zatímco ti ve městech se paří, nemaje kde se zchladit, ti na venkově si užívají nebo aspoň mohou užívat. Protože většina venkovských stavení má i nějaký ten pozemek kolem sebe a není nic jednoduššího, než si na něj pořídit třeba bazén. A s takovým bazénem je život za horkých dní rázem mnohem snazší a příjemnější.
A pokud už snad někdo nemá tolik volného prostoru nebo finančních prostředků, záviděníhodná je vlastně i solární sprcha https://eshop.techneco.eu/Rucni-bazenove-vysavace, pod kterou si může člověk zaběhnout kdykoliv, jakmile pocítí takovou touhu či potřebu.
A jak bazén, tak solární sprcha mají své přednosti i nedostatky.
V solární sprše se například hravěji dosáhne příjemně teplé vody, tato se tu díky slunečním paprskům ohřeje daleko rychleji. Dále je toto zařízení i prostor méně zabírající a dá se také kdykoliv smontovat, rozmontovat, připravit i uklidit, respektive přenést na vhodnější místečko. Ovšem na druhou stranu se v ní člověk nemůže tak dokonale vyráchat, nedá se v ní plavat ani potápět.míč ve vodě.jpg
Zatímco v bazénu se člověk vyřádí daleko více. Tam se dá dělat i to, co bylo před chvílí u sprchy uvedeno jako vyloučené, a určitě se najde řada dalších činností, jež lze v oné vodní nádrži provozovat. Ovšem tyto výhody jsou vykompenzovány i stinnými stránkami, k nimž patří všechny činnosti související s udržováním vody v čistotě. Protože bazén se na rozdíl od sprchy snadno zanese nečistotami a pak se zapotřebí filtrace, bazénový vysavač, plachta, chemické přípravky a kdo ví, co všechno ještě.
Ale ať už má člověk to či ono, má se daleko lépe než ten, kdo to postrádá. Protože člověk bez bazénu a solární sprchy je v létě prostě chudák.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup