Pojďme si projít několik z následujících možností:

Půjčky

1.       Leasing
2.       Bezúčelová půjčka¨
3.       Účelová půjčka
4.       Nákup na splátky
5.       Nebankovní půjčka
luxusní model porsche

Leasing

U toho druhu financování vozidla, musíte počítat s tím, že dokud vozidlo nesplatíte stále jste jen nájemcem a vlastníkem je leasingová společnost. Dále jsou u tohoto druhy smlouvy dalších spoustu podmínek jako kolik musíte najezdit za dobu, než auto splatíte km, že nesmíte nikomu jinému auto půjčit. Úroková sazba se pohybuje různě, to už záleží na společnosti, u kterého si tuto službu vyřídíte.

Bezúčelová půjčka

V tomto případě si předem určíte, jakou částku jste ochotní za nový vůz dát a prostě si půjčíte u jakékoliv banky. Je dobré si předem najít banku s co nejvýhodnějším úrokem. Nemusíte dokládat žádné papíry o tom na co jste peníze použili.

Účelová půjčka

Už z názvu je jasné, že v bance řeknete, k jakému účelu chcete finance využít, a to je pak potřeba doložit potřebnými papíry. Oproti bezúčelové půjčce jsou zde výhodnější splátky.
peníze v hotovosti

Nákup na splátky

Zde záleží na tom, kde si vozidlo kupujete. Každá prodejna to má jinak řešené. Někde splácíte opravdu přímo prodejci, jiný má stejně sjednané smlouvy s různými bankami a od toho se zase odvíjí výše splátek a samozřejmě i úroku.

Nebankovní půjčka

Tváří se většinou jako nejlepší a nejvýhodnější. Opak však bývá pravdou. Od nebankovních společností je nejlepší si nikdy nepůjčovat. Nikdo z nás totiž nečte písmenka pod čarou, která bez lupy nepřečteme, a to bývá ta zrada. Nakonec ze slíbeného, kolik si půjčíte, tolik vrátíte…bývá vrátíte třikrát tolik, protože jste si nepřečetli, že peníze musíte vrátit do 3 měsíců, jinak máte úrok například 30%.
Je nutné, abyste vždycky dobře uvážili, od koho si půjčujete a kolik ve finále opravdu zaplatíte. Pořádně si přečíst veškeré papíry k oné smlouvě s ďáblem. Ať už řešíte finance na cokoliv, určitě si nepůjčovat od téměř neznámých společností. A pokud tomu nerozumíte, raději se poraďte s nějakým finančním poradcem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup