Jestliže se podnikateli nedostává peněz, pro což existuje rovnou celá řada důvodů, nejednou se to nedá vyřešit jinak než s pomocí půjčky.
Kolik jenom existuje případů, kdy to jinak nejde!
a)     Je třeba modernizovat, aby firma obstála v konkurenčním boji, jenže nová technika něco stojí a mnozí podnikatelé takovou nárazovou investici ze svého neutáhnou.
b)     Odběratel nezaplatí tak, jak měl, a je třeba takovou ztrátu něčím vykompenzovat, aby současně s ní podnik nezbankrotoval navzdory jinak dobrým vyhlídkám do budoucna.
c)      Nebo se pro vyrobený tovar nepodaří najít odběratele a tento tak zůstane ležet ve skladu déle, než se najde jiný kupec. A i během takového hledání je třeba udržet výrobu a zaplatit zaměstnance a další nezbytnosti.
d)     Je třeba zaplatit vyšší výdaje nebo třeba odvody státu a dalším institucím, než se předpokládalo.
time is money
A určitě to není všechno, co může podnikatele přivést do finančních těžkostí. Jež se jinak než půjčkou na překlenutí těžkých časů vyřešit nedají.
Pokud má majitel takové firmy čistý štít a docela úspěšnou dosavadní minulost, může si nejednou vzít půjčku leckde. Ovšem co ten, který na tom tak dobře není? Který má dluhy, záznamy v registrech dlužníků, možná i exekuce na krku a k tomu jen nevalné daňové přiznání za uplynulé období a nanejvýš zanedbatelné příjmy?
Někomu takovému často pomůže už jenom americká hypotéka bez registru. Což je nebankovní půjčka určená právě pro ty, kdo potřebují investovat do své firmy a/nebo něčeho, co s touto souvisí, a kdo jsou na tom současně tak zle, že jim nikde jinde pověstná pšenka nepokvete.
eura mince
U této hypotéky stačí, má-li dotyčný možnost zaručit se za půjčené peníze vlastní nemovitostí, a má-li na alespoň ty nejnižší možné splátky. Nic dalšího tu není nepřekonatelný problém, na lecčem se tu dá flexibilně dohodnout a nad lecčím přimhouřit oko, to, co je jinde problém, tady problém vůbec být nemusí.
A proto byste měli o této variantě uvažovat i vy, jste-li podnikateli v nouzi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup