Dovolená bez jízdních kol? To je pro Vás prostě nemyslitelné. Pravda, trochu starostí to obnáší, protože cestovat s plným kufrem a naloženou střechou není žádný med. Ale přece si jízdní kola nebudete půjčovat v půjčovně!
Takže vyrážíte, ostatně jako každý rok, se svými kamarády, kteří se cestou připojují v druhém voze. Naštěstí jsou také cyklističtí nadšenci!
Ale co to?

Dnes se připojují, a bez kol?
Proboha, kde je mají?
Oni nebudou s námi jezdit?
Mám zastavit a zeptat se jich?
Něco se muselo stát!
Skutečně Vám to nedá a na nejbližší odpočinkové zastávce zastavujete.
· „Kde máte kola? Něco se stalo? Nemůžete jezdit? Upadly Vám cestou?“ Vaše otázky se hrnou na kamarády, jako ze samopalu.
· „Kola máme všechny. Proč zastavuješ?“
· „… jsem to říkal, ztratili jste je cestou. Vracíme se!“

Omyl! Kamarádi jen využili k cestování za cyklistikou nosiče kol na tažné zařízení na kouli! V tom je celý ten problém! To je to, co se stalo!
Nevěřícně obcházíte jejich zadní část vozu. Vida, vida, to je ale šikovná záležitost. Závist Vás ale určitě nezaplavuje. Jen začínáte spekulovat o tom, že si podobný nosič kol na tažném zařízení na kouli také pořídíte. A to co nejdříve! Možná už během dovolené.
Jak to funguje?
Trochu se na kamarády zlobíte, že Vám také nedali vědět o této možnosti přepravy. Protože stále sledovat, zda se kola cestou neuvolnila, stále dodržovat předepsanou rychlost, nebo dokonce jet pod možností jet rychleji … Tohle je teda pecka!
· Praktické zařízení pro přesuny, aniž by se Vaše kola klátila ve větru.
· Jednoduché připevnění, a to nejen jednoho kola.
· Můžete si kola velmi snadno sundat.
· Nezabírají téměř žádné velké místo.

Tak to je tedy paráda! To musíte vyzkoušet také a hned!
Než dojedete na místo své dovolené, stále dumáte nad tím, jak a kde zakoupíte tento zázrak v podobě nosiče kol na tažné zařízení na kouli. Tažné totiž máte léta, ale příliš jej nevyužíváte! Konečně dojde i na něj!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup