Jakou reklamu zvolit?
Někteří podnikatelé volí například inzerci v novinách nebo spot v televizi, což jsou ale poměrně finančně nákladné druhy reklamy. Pokud máte menší firmu a i tak chcete dát lidem vědět, že vaše firma existuje, je potřeba zvolit méně nákladnou reklamu, aby vás nezruinovala. Navíc je potřeba vymyslet takovou reklamu, která nepoleze lidem na nervy. Většina lidí nemá ráda vlečné a otravné reklamy, a naopak dokáže od nákupu v dané firmě dokonce odradit, a to nechcete.

papírová taška

Skvělá reklama může být například v podobě reklamní tašky s potiskem. Pokud prodáváte výrobky a nebo dáváte k Vánocům zákazníkům nebo dodavatelům dárky v dárkových taškách, je dobré je nechat potisknout reklamním sloganem, logem vaší firmy a nebo alespoň předmětem vašeho podnikání či webovými stránkami. Proč je to dobrý způsob jak o sobě dát vědět?

Reklama působí podprahově
Podprahová je věc, kterou vnímáme, i když si to neuvědomujeme. Často jde právě o reklamu. Všímáme si všeho co je okolo nás, a jsou to i reklamy. Když potkáte někoho s reklamní taškou, stoprocentně si jí všimnete, a možná si po pár dnech dokonce na onu firmu vzpomenete. Podnikatelé často volí potisk textilií i papírových či textilních tašek reklamou na svou firmu, protože zejména tašky používají všichni, a jen málokdo nevyužije tašku, kterou dostane například k Vánocům. I kdyby ji měl člověk nosit jen na nákup, rozhodně budete vidět.

strategie marketingu

Nechte si natisknout svoje firemní motto, logo nebo třeba webové stránky na jakoukoliv tašku, a darujte je lidem ve vašem okolí. Reklama vás nevyjde zbytečně draho, a bude účinnější než reklamní spot v televizi. Bez reklamy je velmi těžké podnikat, a mnoho firem za její absenci zaplatilo vlastní existencí. Jděte na to chytře a věnujte reklamě dostatek pozornosti. Reklama může být i dobrá, a pokud si s ní nevíte rady, můžete využít služeb reklamní agentury.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup