Ano, bazén, a hlavně tedy vodu v něm je třeba udržovat. Voda se filtruje sama a mimo chemie není třeba se o ni nijak zvlášť starat. Ovšem dno bazénu se časem jistě zanese drobnými nečistotami, které filtrace nenatáhne pro jejich váhu. A proto je třeba provádět pravidelnou údržbu. Ne tedy jednou do roka, ale pravidelně. Protože když už máte v bazénu na dně tuny piešťanského bahna a z bazénu roste rákosí, tak to už bude na jakoukoli údržbu asi pozdě. V takovém případě nezbývá nežli vyhnat žáby a sumce, rákosí vysekat, bahno vybrat a po důkladné očistě zkusit bazén znovu naplnit vodou.

Čistá voda

Ale bez legrace. Na údržbu dna potřebujete bazénový vysavač. Nijak jinak to neuděláte, nijak jinak to ani nejde. Pokusy s hadrem klidně vynechte. Dno sice bude vypadat jako čisté, ale drobné částečky jste jen rozvířili a ony si časem na to dno zase sednou. Schválně se ráno po tomto pokusu na dno podívejte a uvidíte sami.

Proto se mrkněte na web, na který je modrý link výše. Firma Chlorito zde nabízí nejen různé druhy vysavačů, ale i všechny možné náhradní díly k nim, kdyby časem některý přestal sloužit.

Vysavačů do bazénu je více druhů, to záleží na tom, jaký bazén máte a jakou máte filtraci, protože některé vysavače se napojují právě na ni. Jiné zase využívají připojení přes swimming, a ty klasické nepožadují připojení žádné, jsou soběstačné.

Sami si tedy musíte určit, který z nich budete potřebovat. Pokud si nevíte rady, nevadí. Ve firmě Chlorito jsou všichni specialisté, takže není problém se s nimi zkontaktovat a nechat si od nich poradit, který vysavač bude pro váš bazén nejlepší a nejvhodnější. Zaměstnanec poradí, klidně ihned vyřeší objednávku a zboží nechá poslat.

Dívka u bazénu

Po použití vysavače sami uvidíte, jak dno prohlédne a hned se také budete ve svém bazénu cítit o mnoho lépe. A to rozhodně stojí za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup