Ale ty asi moc letos nebudou, zatím to vypadá, že vše je uzavřené. Rekreační nemovitost bohužel nevlastníte, ale chcete koupit alespoň pozemek. Ale ne ledajaký, v pěkném místě u lesa nebo u vody. A tam nebudete stavět chatu, to ne, to by trvalo věky, necháte si dopravit na vámi koupený pozemek mobilní dům, ten je komplet zařízený nábytkem, topidly, kuchyňskými spotřebiči, takže po napojení na inženýrské sítě máte konečně rodinné rekreační sídlo, kde budete celá rodina trávit dovolené.

vlastní pozemek

Takže už jste si tolik potřebný pozemek vyhlédli, splňuje vaše očekávání, ale problémem jsou finance. Samozřejmě, banku jste již oslovili s žádostí o půjčku, ale tam vás odmítli. Co mohlo být důvodem takového zamítavého kroku? Bankovní ústav mohl mít svých důvodů ke kroku neschválení hypotéky více. Například našli váš záznam v registrech dlužníků, nebo se jim nemusela výše peněžního příjmu, který máte. Takže kde seženete zapůjčení peněžních prostředků zakoupení tolik potřebného pozemku a mobilního domu?

Můžete oslovit s žádostí o hypotéku na pozemek https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky/ nebankovní společnost.

půjčené peníze

Tady máte, a to skutečně velkou možnost, že u této společnosti, která je nebankovní, uspějete. Je zde možná tolerance vašeho záznamu v registrech dlužníků, a výše peněžního příjmu, který máte, je moc nezajímá. Tady u této společnosti stačí, že jste schopni schválenou hypotéku splácet. Máte tady jednu povinnost, kromě řádného splácení půjčených peněz, budete muset dát nebankovní společnosti, stejně jako u bankovní, do zástavy nějakou svou nemovitost, jako je například byt, dům, komerční nemovitost, nebo i nemovitost rekreační. Pro peněžní společnost je to taková jistota či záruka, že budete svou hypotéku řádně a to v dohodnutých termínech splácet. Samozřejmě, až hypotéku splatíte, je nemovitost, která byla daná do zástavy, uvedeného ručení zbavena.