Pokud, milé dámy, rády sportujete, potřebujete také kvalitní vybavení. Sportovní funkční oblečení totiž odvádí pot od pokožky a vy zůstane v suchu za každého počasí. V letních dnech vás bude oblečení příjemně chladit a v zimě se zase nemusíte bát případnému prochladnutí. Základem každého sportu je nejen kvalitní oblečení, ale nezapomeňte na vhodnou obuv. Většina sportovní obuvi je dělaná přímo na míru vybranému sportu. Nejen vaše tělo, ale také vaše nohy si zaslouží pohodlí. Ať už chodíte na jógu, kruhový trénink, do fitcentra nebo si jdete ven zaběhat, vždy dbejte na výběr správného sportovního outfitu. Oblečení musí být pohodlné, pružné a nesmí vás nikde škrtit. V perfektně padnoucím topu a legínách budete podávat skvělé výkony.

jóga

Ptáte se, jakou značku si vybrat? Jestliže jste fanouškem severních zemí, vsaďte na norskou značku dámského oblečení Kari Traa. Design oblečení inspiruje drsná norská příroda a povětrnostní podmínky a silný smysl pro skandinávské tradice. Oblečení je navrženo norskou olympijskou šampionkou ve freestyle lyžování Kari Traa. Značka vznikla v roce 2002, kdy olympionička proměnila svůj koníček v podnikání.

cvičení

Oblečení je navrženo tak, aby se perfektně přizpůsobilo vašemu tělu a splnilo očekávané potřeby aktivního sportovce. Kari si vysoce potrpí na styl, takže vás její kousky zaručeně okouzlí. Můžete si vybírat z kvalitních čepic, čelenek a nákrčníků. V zimě při sportu oceníte také teplé rukavice a kvalitní termoprádlo. Co vás ale bude nejvíce zajímat, jsou bezesporu sportovní sukně, šortky, legíny a trička. V kolekci najdete také mikiny, bundy a ponožky. Značku Kari Traa můžete nosit i do města. Oslníte bundami a parkami jedinečného designu a barvy. Také s mikinami a svetry norského vzoru jistě sklidíte úspěch u vašich přátel. Pořiďte si do svého šatníku tyto jedinečné kousky.