Kontakty jsou velmi důležité, co se týče například pracovní sféry. Ten, kdo má hodně kontaktů, tak má i lepší přehled o všem, co se kde děje. Já sama kdysi pracovala jako učitelka. Bylo to vždycky mé vysněné povolání a byla jsem velmi ráda, když mi to vyšlo. Sice se mi moc učit nechtělo, už bych nejraději tehdy pracovala, ale nedalo se nic dělat. Nerada jsem seděla v lavici a učila se nebo poslouchala profesory. Bavilo mě spíše někoho učit. To byl můj sen a byla jsem ráda, že se mi splnil. Vždyť taky pro mě bylo hodně těžké ale udělat konečné zkoušky. Málem jsem na ně totiž nedorazila.

Kontakty se hodí kdykoli a od všech. Nikdy nevíte, co přinese zítřek

Byla jsem doma a měla jsem daný budík. Jenže se mi vybil mobil. Ale i tak mi bylo divné, že budík nezvonil. Myslela jsem, že i přes vypnutý mobil bude budík aktivní. Ještěže mám skvělou mámu a přišla mě vzbudit. Sice za pět minut dvanáct, ale stihla jsem to. Rychle jsem na sebe hodila den předem připravené oblečení a musela jsem taxíkem na zkoušky. Pěšky bych to jistě nestihla. A představa, že bych musela opakovat ročník, se mi ježily chlupy na ruce. A tak jsem zaplatila skoro pět stovek za taxi. Ale nevadilo mi to. Hlavně, že jsem se dostavila na zkoušky. Ty jsem teda nakonec dala, ale s odřenýma ušima. Ale nevadilo mi to, hlavně, že jsem to měla již za sebou. A konečně jsem nastoupila do svého prvního zaměstnání, které bylo v mém bydlišti. Učila jsem na místní základní škole, kde jsem dostala na starost první třídu. Ani nevíte, jak mě to těšilo.

V záplavě kontaků se lehce ztratíte

Konečně jsem mohla být ten, kým jsem chtěla celý život být. A taky díky tomu jsem si získala spoustu nových přátel k učitelském kolektivu, ale taky jsem získala důležité kontakty, které se vždycky hodí. Díky nim máte spoustu výhod a privilegií. A taky mám kontakty na místním sportovním stadionu. A k čemu je to dobré? Pořádám tam dětské závody v běhu. Moc mě to baví. A více informací o kontaktech máte na našem webu, kde najdete vše potřebné.