Děti se chtějí bavit a potřebují zábavu. Malé děti musíte trošku „zorganizovat“, a když chceme, aby byly spokojené a šťastné, k jejich narozeninám jim kromě dárečků, které si přejí, dopřejeme i velké překvapení ve formě interaktivního vystoupení kouzelníka pro děti! Věřte, že až uvidíte rozzářené oči nejen vašeho malého oslavence, ale i zářící očička všech ostatních dětí, které byly pozvány na oslavu narozenin vaší ratolesti, pocítíte radost a sladké potěšení. Vždyť co je krásnějšího, než usměvavé a spokojené dítě!

kouzelník pro děti

Čáryfuk to s dětmi umí, pohybuje se mezi nimi jako rybka ve vodě – kouzlí, vytváří přirozenou zábavu a vyvolává dětský smích svými triky a čarovnými kousky. Děti se umějí ponořit do světa kouzel, záhad a čar zcela přirozeně, protože jim je tato vlastnost daná od narození. Kouzlení si užijí všechny děti bez rozdílu věku tím spíše, že tajemný muž prochází i mezi nimi a spolupracuje s dětmi. Zapojuje je tak nenápadně i do svého programu a děti získají pocit, že jsou samy kouzelníky a čarují s ním. Jsou krásně vtaženy do světa her a tajemných kouzel, smějí se a dovádějí spolu se záhadným kejklířem, který je pro každou legraci.

kouzelník narozeniny

Dětská párty by se už neměla pořádat bez skvělého mága Martina, který vykouzlí nejen zvířátka z balonů na přání všech dětí, ale i smích na jejich rtech. Vystoupení se pohybuje mezi zhruba dvaceti pěti až třiceti minutami, ale záleží na tom, na jakou dobu si kouzelníka pozvete a jak se s ním domluvíte.

Radost a nadšení z kouzelnických triků budete ve vaší rodině sdílet ještě několik měsíců na to, protože děti budou o svých báječných narozeninách vyprávět svým spolužákům a kamarádům. A možná budou vyzvídat, jak „to“ kouzelník udělal? Ale vy jim nic nevysvětlujte, jen se usmějte a nechte děti v jejich dětském krásném rozpoložení, ať nezapomenou snít a radovat se.