V dnešní době existuje velké množství produktů, které můžete nechat vytvořit jako reklamní. Může se jednat o trička, tašky, usb nebo dokonce o deštníky. Rozhodně není nic jednoduššího, než nechat potisknout pár věcí logem firmy. Díky tomu se dostanete do podvědomí budoucích zákazníků a to ani nevíte, jakou rychlostí.

originální deštník

Právě reklamní deštníky.html jsou takovou novinkou. Hlavně na podzim, kdy velmi často prší, deštník ocení snad opravdu každý. Díky tomu se i z deštníku může stát silný propagační předmět. Pokud chcete, aby vaše reklama byla nejlépe na každé ulici, pak byste měli do reklamních deštníků investovat i vy.

V České republice ještě neexistuje moc firem, které by deštník jako reklamní předmět využívaly, takže si nebudete muset připadat neoriginálně.

Při výběru konkrétního typu, je důležité zaměřit se zejména na konstrukci. Určitě byste si přáli, aby něco a hlavně nějakou dobu vydržela.

V dnešní době ale nemusíte pořizovat obyčejné deštníky. Takovou novinkou, která nedávno přišla na trh, jsou deštníky, které jsou obrácené. Vaše firma může být první, která takový typ deštníku bude vlastnit a to u nás, v České republice. Ne nadarmo tento typ přitahuje lidskou pozornost. Dokáže navíc nabídnout příjemný komfort, který u běžného deštníku nenajdete.

Tento deštník lze navíc velmi jednoduše prostrčit a to pootevřenými dveřmi. Vše je umožněno díky nejnovější konstrukci. Můžete tak v pohodlí ještě sedět v suchu, než se deštník otevře. Pokud jste někdy vystupovali z auta v dešti, pak nám určitě rozumíte.
žena s deštníkem

Dalo by se říct, že se jedná o takovou revoluci v deštnících. Tento obrácený deštník potřebuje jen minimální prostor, nemusíte jej rozkládat a k tomu všemu ještě sám stojí.

Vaši propagaci se dá velmi snadno přizpůsobit. Potisk se může nacházet na vrchní i spodní straně, může se lišit barevnost obou stran, sami si můžete zvolit tvar držadla a mnoho dalších.

Pokud byste chtěli deštník ještě něčím ozvláštnit, pak můžete použít technologii zvanou Aquaprint, kdy zvolený motiv se objeví až tehdy, když deštník zmokne.

Rozhodně se nebojte do reklamních deštníků investovat. Sami uvidíte, že neuděláte chybu.