Netradiční jedlé nádobí je 100% ekologické, jemně sladké a můžete do něj dát studené i horké jídlo a pití do 85°C. Skvěle vám poslouží nejen na zahradní oslavě, ale také v chalupě nebo při podnikání v gastronomii. Neobsahují žádné živočišné produkty, takže si je s klidným srdcem mohou dát i vegetariáni a vegani. A po oslavě nemusíte myslet na úklid, protože si hosté své nádobí celé hezky sní. Jaké jsou další výhody?

198_classic-grun-1-quer

Životní prostředí vám poděkuje

Snažíte se žít ve stylu zero waste a záleží vám na naší planetě? Nekupujte zbytečně plastové produkty, když to není nutné. Jedlé talíře, kelímky i příbory jsou zcela přírodní, rozložitelné a navíc je můžete celé zkonzumovat poté, co dojíte naservírovaný pokrm. Nápoje udrží až 12 hodin, takže se nemusíte obávat, že se vám rozpadnou pod rukama. Stylově podávané jídlo si přitom užijí nejen dospělí, ale také děti, které s ním zažijí spoustu zábavy.

Chutnají skvěle, a přitom po nich nepřiberete

Jemně sladká chuť překvapí všechny dospělé a potěší každé dítě. Pokud myslíte na štíhlou linii, nemusíte se ničeho bát. Tyto produkty totiž obsahují velmi málo kalorií a neobsahují žádná umělá barviva ani přidané cukry. Navíc si nemusíte dělat těžkou hlavu s úklidem, protože se vám žádný odpad a špinavé nádobí nedostanou do koše ani zpět do kuchyně.

213_jedle-kelimky-male-110-ml-200-kusu--karton-

Podnikání to může jen prospět

Budete překvapeni, kolik lidí chce dnes omezit používání jednorázových plastů a budou vděční za místo, kde dostanou pokrm na ekologickém podnosu. Zakoupit přitom můžete výhodné sady jedlého nádobí, které se hodí pro všechny druhy pokrmů, dlouho vydrží, skvěle chutnají a zároveň krásně vypadají, takže si vaši zákazníci budou připadat velmi speciální. Navíc Obdrží příjemný dezert a nebudou muset nikde hledat koš. Pohodlné to díky tomu bude pro všechny zúčastněné a lidé se k vám budou vracet.