Máte smysl pro humor a dovedete se nadchnout pro některé vtipné momenty? Pak by vás možná mohlo oslovit téma dámských latexových kozaček Botish, které jsou natolik sexy, že bychom mohli tento typ obutí vyzdvihnout v porovnání s naopak velmi směšnými gumovými holínkami. Tímto způsobem ještě více vynikne výjimečnost tohoto produktu a uvědomíme si, proč nám na ženách tolik imponují.

žena v kozačkách

Guma jako guma – kdybychom zhotovili holínky z latexu a navlékli je na svůdnou ženskou nožku, nebude to ono, i když jde o stejný materiál. Tvar dámských kozaček na zvýšeném podpatku je zkrátka něco úplně jiného, nežli tvary podrážek gumových holínek – bez podpatku a evokující spíše obuv traktoristů z filmu „Slunce seno jahody“.

Zvýšený nárt – v předchozím odstavci jsme zmínili vyšší podpatek. Toto je klíčový moment svůdnosti dámských bot, protože se tím opticky prodlužuje lýtko, zvedá nárt a udržuje v zajímavém tvaru podélná klenba. Zvýrazní se tím i sexy kotník, lépe vyniknou prsty (u modelů s otevřenou špičkou) a svou krásu odhalí i tvar úzké ženské paty, která se právě touto velmi atraktivní anatomickou zvláštností výrazně odlišuje od mužského chodidla.

bosonohá dívka

Délka kozaček – proč si ženy tolik oblíbily dlouhé kozačky až pod koleno již za socialismu? Vůbec nešlo o to, zajistit teplo na nohy, protože řada žen měla na sobě pouze silonové punčochy a noha nebyla v šatech nad kolenem již ničím krytá, důvod byl jiný – dlouhé kozačky perfektně kopírují tvar ženského lýtka, a to je nesmírně silným erotickým podnětem pro většinu mužské populace. Ostatně mnoho mužů vám otevřeně přizná, s jak velkou oblibou se dívá ženám na nohy, a to nejen na zadek a stehna, ale právě na lýtka, kotníky, nárt a chodidla.

ženské nohy

Bosá chodidla – latexové kozačky jsou vhodným „fetišem“ pro milovníky ženských chodidel, je spousta mužů, kteří si libují ve vyzouvání sexy dámské obuvi právě v posteli, kde se schyluje k sexuálním hrátkám, a kde se za pár okamžiků vyzutím bot odhalí předmět jejich erotické touhy a vášně – bosé chodidlo.