YouTube je opravdu velmi oblíbený webový portál, který se zaměřuje především na audiovizuální obsah, který si můžeme stahovat o do počítače.

Stahování videí z internetu

Autorská práva

Při stahování videí a huby se hodně často řeší autorská práva, protože přeci jen si děláme kopii něčeho, do čeho autor dal třeba své peníze a hlavně úsilí, na což musíme myslet. Proto si nyní objasníme, jak to se zákony v naší zemi je a měli jasno v tom, co můžeme a co už ne. Když se podobáme konkrétně třeba na videa, tak u nich si můžeme udělat jednu kopii a tu budeme využívat pouze my. A proto není žádný problém si stáhnout třeba film či písničku a tu si kdekoliv pouštět v sluchátkách.

Tlačítko download

Jiná situace je u softwarů, protože pokud to není freeware, tak musíme mít vždy koupeno licenci, abychom jej mohli používat. Jak už jsme si řekli, tak stáhnout si pro sebe písničku není trestné, ale pokud chceme umělci přispět a pomoci, tak prodává třeba svá alba, nebo nabízí hudbu na placených platformách, z čehož má určitý zisk. Rozhodně nebudete mít žádné problémy se zákonem, když si z YouTube pro sebe stáhnete nějaký ten obsah.

Stažení videí

Nyní se už můžeme přesunout na samotné stahování videí, protože si z této platformy YouTube můžeme například stáhnout film, na který se budeme dívat na dovolené. Možná si říkáte, jak si stáhnout video z této platformy, když nám to ona samotná neumožňuje. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože na tom není vůbec nic náročného. Poslouží nám totiž www YouTube video download. Možná už jste slyšeli o webech, kde dáte odkaz na video a on Vám sám stáhne video do počítače.

youtube logo

To je přesně tento případ, takže stačí najít video či písničku, jenž se nám líbí a vložit ji na tento web. Nemusíte stahovat žádné aplikace a zbytečnosti, takže tento web je naprosto bezpečný, kdy nehrozí zavirování, protože se Vám stáhne pouze dané video. Stáhnutý soubor není problém následně přetáhnout třeba do MP3 přehrávače, abyste snadno mohli poslouchat písničky všude. Využití je mnohem širší, což už je na Vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup