Pokud jste někdy hráli únikovou hru na počítači, tak jistě víte, že je to velké dobrodružství a napětí. To můžete zažívat na vlastní kůži v reálném světě.

Únikové hry

Počítačové dobrodružství

Každý hráč počítačových her má svou oblíbenou kategorii her, kterou rád hraje a po každém spuštění takové hry se mu objeví úsměv na tváři. Menší skupina lidí má rádo únikové hry, což sice není pro každého, ale díky svému specifickému druhu vtáhnou do děje a už nepustí i Vás. Mnohdy hraje velkou roli vytvořený příběh, protože díky němu je celá hra mnohem více dobrodružná a my přesně vím, o co tu jde.

radioaktivní prostředí

Cílem je dostat se z nějakého prostoru, ale to není vůbec jednoduché. Proti nám totiž stojí různé hádanky, které není někdy vůbec jednoduché vyluštit. Můžou tu figurovat také různí nepřátelé, jež jsou často strašidelní, kdy se právě jedná o celkem hororovou únikovou hru, a proto zažijete neskutečné napětí. Otestujte tak i své myšlení, protože řešit v časovém presu hádanku není jednoduché. Takových her vznikla spousta, a proto si můžete vybírat dle svého vkusu, přičemž s výběrem Vám pomůže hodnocení uživatelů.

Zažijte dobrodružství na vlastní kůži

Únikové počítačové hry jsou skvělé, protože jejich příběh navodí skvělou atmosféru a hračky je skutečně plný napětí, takže si hraní užije na maximum. Ještě lepší zážitek budete mít, když takovou hru zažijete naživo. To skutečně lze, protože speciální společnost nabízí escape game přímo v jejich nemovitosti. Na takové dobrodružství skutečně nezapomenete, a proto rozchod stojí za to si takovou hru vyzkoušet, protože nebudete litovat. Hraje se v týmech maximálně o pěti lidech, což se skvělé pro nacvičení týmové spolupráce. Díky tomu je dobrodružství doporučováno i pro teambuilding se svými kolegy v práci. Na výběr je ze dvou her, kdy už je na Vás, které více zaujme.

náčrt chodeb

Aby to bylo ještě zajímavější, tak na ti máte omezený čas, a proto musíme řešit hádanky správně i rychle, abyste skutečně mohli uniknout a tím zvítězit. Nejlepší je únikovou hru vyzkoušet, protože pocity a adrenalin si musíte v průběhu zažít sami.