I když máte obývací pokoj zpravidla již zařízený, přesto vám tam něco chybí. Něco, čím byste vašemu oddechovému prostoru dodali šmrnc a zároveň novinku využili ku svému prospěchu – trošku se poválet, pohodlně se posadit a dopřát si chvíli volna a klidu. A nemusí to být jen klasická sedací souprava…

sedací souprava

Houpací křeslo jste předem už rovnou škrtli, protože se vám zdá staromódní? Přichází zase do mody, a hlavně – houpání je jaksi uklidňující, vždyť i malá robátka jejich matky houpaly ve vyřezávaných kolébkách. Stejně jako děti milují houpání na klasických houpačkách.

Ale pokud máte na mysli něco super do vašeho obývacího pokoje, něco, čím ohromíte každou návštěvu, pak se poohlédněte na netu po sedacím vaku. Není to až taková převratná novinka, už na našem trhu existuje několik let, ale postupně získává na oblibě, a to právě proto, že svým tvarem a uzpůsobením působí v prostoru naprosto impozantně. Vak nemusí mít jen klokan, ale i váš obývák!

klokanní vak

Bude vám sloužit ke spokojenému odpočinku, když v něm slastně a měkce spočinete. Stejně tak z něho můžete sledovat televizní pořady, zasněně se zaposlouchat v naprostém pohodlí do vaší oblíbené muziky. A to nejen sami. Když si obstaráte na netu sedací vaky duo Purpurové, pak s vámi usedne do pohodlí i vaše drahá polovička anebo partner či partnerka. Ani četbě se vrátka nezavírají, ba právě naopak – najděte si své místečko, a i barvu provedení. A kdyby vás náhodou barva potahu už přestala bavit, jednoduše ho otočíte a umístíte do obýváku jakoby opět novou věc. Vaky jsou totiž rafinovaně sešity ze dvou dílů různých barev, což je skvělá vychytávka, kterou ocení hlavně ti, jenž nemají rádi strohost a stálost. Vak je vážně fantastický a každá návštěva si bude hned chtít zkusit usednou do něho. Jenže – možná bude právě vámi na pevno obsazený, protože to je prostě pohodlíčko!

Skladný, moderní a velmi vkusná součást vašeho interiéru může posloužit i například do dětského pokojíčku.